>

У Татарбунарській бібліотеці відкрилась виставка до Тижня права

Всеукраїнський тиждень права - Татарбунари

Татарбунарська центральна районна бібліотека в рамках Тижня права організувала книжкову виставку правового змісту «Держава, право, громадянин» та оформила тематичний стенд «Орієнтир у правовому полі», відповідно до яких проводились тематичні огляди «Знання законів – знання прав».

Всеукраїнський тиждень права - Татарбунари - 2

Щоб познайомитися ближче з Конституцією України і правами людини, ми запросили учнів 10 класу ЗОШ №1 (класний керівник Горб Л. В.) до нашої бібліотеки, де в приміщенні читального залу відбулася зустріч за круглим столом в межах співпраці з відділом Татарбунарського бюро правової допомоги Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (начальник Стратюк К.А.) та керівником Татарбунарського офісу Мережі правового розвитку Семененко Л.Г. Правознавці запропонували учням взяти участь у вікторині «Юридичний КВК» та в грі «Інтелектуальний штурм».

Всеукраїнський тиждень права - Татарбунари - 1

Під час змагання учасники двох команд продемонстрували свої знання та вміння розв’язувати правові ситуації. Під час заходу переглянули документальне відео «Історія створення Декларації прав людини». Тиждень права пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань з правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.

Всеукраїнський тиждень права - Татарбунари - 3

Нагадаємо що проведення Всеукраїнського тижня права започатковано Указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року. Відповідно до зазначеного указу Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається на згадку про проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Тематика заходів, проведених в рамках Тижня права, сприяє підвищенню рівня правової культури читачів бібліотеки, поінформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

Ірина МАЗУР,
бібліотекар Татарбунарської районної бібліотеки

Поделиться статьей в социальных сетях: