>

У Великій Михайлівці створили клуб неформального спілкування «Гармонія»

Клуб неформального спілкування «Гармонія» - Велика Михайлівка

Роки ідуть, але не для тих, в яких полум’я в серці, вогник в очах та щира посмішка. Вони живуть, не рахуючи роки, повноцінним життям, створивши на базі районної бібліотеки для дорослих у Великій Михайлівці Клуб «Гармонія», який є неформальним об’єднанням. Це клуб спілкування споріднених душ з чудовим девізом:

Ми веселі, креативні,
Сто відсотків позитивні,
Витривалі і спортивні,
А до того ж, ми активні.

Головою Клубу є Ольга Балан.

Збираються члени Клубу щочетверга. Тут проводяться зустрічі з цікавими людьми. Тут є і посиденьки з піснями під акомпанемент баяніста Євгена Миколайовича.

Разом можна сходити на тренажери (тричі на тиждень), які розташовані поряд з Будинком культури в парку, обговорити можливості та переваги здорового способу життя, поділитись приємними спогадами, відволіктись від домашніх турбот, від зовнішніх негативних подразників.

Ні літня спека та дощова осінь, ні зимові заметілі та весняна непередбачуваність не завадять зустрічі однодумців, яка проходить в теплій, невимушеній обстановці, що дає позитивний заряд на весь тиждень. До наступної зустрічі.

Члени Клубу «Гармонія» раді будуть бачити в своєму колективі нові обличчя, а якщо ще й з креативними ідеями — то це просто супер!

Поделиться статьей в социальных сетях: