>

У Великій Михайлівці святкували Масляну

Масляна - святкування - Велика Михайлівка

З самого ранку в Великій Михайлівці накрапав дощик, але це не завадило представникам громад району приїхати на Масляну в районний центр, де вже протягом багатьох років святкуються проводи зими. До початку святкування і дощик припинився, і сонечко виглянуло із-за хмар.

Масляна — це древнє слов’янське свято, яке символізує проводи зими та очікування весни, яке святкується перед Великим постом цілий тиждень та закінчується прощеною неділею.

Лунає музика. Зі сцени звучать пісні народних творчих колективів району. Кожна громада пригощає гостей своїми смачними млинцями та іншими виробами з тіста.

Адже кожна господиня може не лише смачно приготувати та прикрасити свій кулінарний шедевр, а ще й гарно може запросити та пригостити! Відмовитись важко, можна сказати — не можливо. Гарячі напої в кожній ятці і не тільки гарячі…

На святі можна було придбати українські обереги, ляльки-мотанки, етно-ляльки чудової майстрині Балан О.М. Не залишають байдужими і вишивки бісером вишивальниці з села Новосавицького Іванової Віри, яка до вишивання залучила і свого синочка.

З святом зі сцени всіх гостей привітали: голова райдержадміністрації Володимир Слідзюк, голова райради Катерина Лаптієнко, голова селищної ради Тетяна Жарська та зичили найкращих побажань.

Поделиться статьей в социальных сетях: