>

У Великій Михайлівці відбулося «Етно-паті в українській хаті»

Етно-паті в українській хаті - Велика Михайлівка - Катерина Лаптієнко

24 січня в Великій Михайлівці продовжили святкування Дня Соборності України в місцевому кафе, де і відбулося «Етно-паті в українській хаті». Господинею вечора була голова районної ради Катерина Лаптієнко. Господиня української хати, насамперед, закликала згадати в наших молитвах усіх Героїв, які поклали свої життя за Рідну Україну. Нехай пам’ять всіх невинно убієнних згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Свічка, запалена господинею, передавалась з рук в руки по колу. На кожному столику, який символізував ту чи іншу область, запалена свіча горіла до кінця вечора.

Привітали гостів голова районної державної адміністрації Володимир Слідзюк, голови об’єднаних громад Тетяна Жарська та Тетяна Матрос.

Гості вечора, які безпосередньо мають якесь відношення до будь-якої області України, презентували її. Жоден регіон нашої рідної батьківщини, яка багата своєю історією, своїми садами та родючими безкраїми ланами, чудовою природою і щирими та добрими людьми, не залишився без уваги.

Кожен представник області, яку він представляв, долучився до створення мапи України в стилі стрінг-арт.

Гостей пригощали стравами з усіх регіонів. Українські пісні, запальні танці створювали незабутній святковий настрій.

На завершення чудового вечора, господиня побажала, щоб ніколи полум’я’ теплоти і мудрості не згасало в наших душах. Щоб ми ділились своїм теплом, даруючи радість тому, хто сьогодні дійсно її потребує.

Поделиться статьей в социальных сетях: