>

У Великомихайлівському районі перевіряють пожежну безпеку шкіл і дитячих садків та виявляють, що роблять це недарма

рейд перевірок - пожежна безпекаНа фото: Андрій ГНАТКОВИЧ, головний інспектор Великомихайлівської РС ГУ ДСНС України в Одеській області

Як повідомив головний інспектор Великомихайлівської РС ГУ ДСНС України в Одеській області Андрій Гнаткович, в районі розпочався рейд перевірок загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів по дотриманню протипожежної безпеки. Перевірка всіх дитячих навчальних закладів пов’язана з жахливою масштабною пожежею в дитячому таборі «Вікторія» м. Одеса.

Розпочата робота із перевірки ДНЗ, підпорядкованих відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради.

Наразі вже перевірено три школи та два дитячих садка.

Нажаль, перевіркою виявлено ряд грубих порушень, які можуть спричинити до небажаних наслідків.

Ні на жодному з перевірених закладів, дерев’яні конструкції не оброблені вогнезахисною речовиною. Гідранти відсутні. З стратегічним запасом води є басейни в Гребеницьких школі та дитячому садку, пожежні водоймища в Новопетрівській та Новоселівській школах. Вогнегасниками перевірені заклади забезпечені на 80%. При перевірці виявлені і інші порушення, які можуть стати причиною пожежі.

Всі керівники шкіл та дитячих садків за результатами перевірки притягнуті до адміністративної відповідальності.

Після завершення перевірки, узагальнена інформація буде надана в Великомихайлівську районну державну адміністрацію та Великомихайлівську селищну раду для прийняття рішень по усуненню всіх виявлених недоліків.

Перевірка дитячих навчальних закладів підпорядкованих районному відділу освіти запланована на листопад місяць.

Поделиться статьей в социальных сетях: