>

У відчутті змін

У відчутті змін - Балта

Відрядженням довелося побувати у Балті. Пам’ять про це старовинне 20-тисячне містечко залишилася ще із дитинства.

Балта -  у відчутті змінІсторія Балти налічує не одне століття. Місто розташоване на півночі області, 218 км від обласного центру: має свій власний колорит, характер та звички. Відразу кинулося в очі те, що Балта досить-таки за короткий строк оновилася. Наче вона така, як і була. В центрі ті ж споруди. Але все має ознаки сучасності.

Тротуари викладені плиткою, супермаркети вже зовсім не схожі на радянські гастрономи, всюди багато реклами, перед райадміністрацією височіє пам’ятник Тарасу Шевченку. Весь центр міста неначе дихає  свободою та спрагою змін. Людям хочеться постійних перетворень на краще.

У розмовах із балтянами довелося почути про різні проблеми, і ми писатимемо про них у подальшому –  але відчувається, що вони готові боротися за краще і відчувають відповідальність за свій край. Адже чистим центр міста став після того, як городяни стали виходити на толоку та прибрали його.

По селах району навели лад на кладовищах, віддавши дань предкам та їх добрим справам. Люди самі почали дбати про землю, не чекаючи наказів від якихось начальників, як водилося багато років. Тому і радіють своїм невеликим перемогам щиро, від усього серця.

Лідія ЛАГОДА

Поделиться статьей в социальных сетях: