>

У Вилково вже частково є світло

відновлено електропостачання - Вилково

У місті Вилкове частково відновлено електропостачання. Станом на 10 ранку в Одеській області без світла залишаються 23 населених пункти. Над підключенням до електропостачання працюють 80 аварійних бригад та 128 одиниць техніки ПАТ “Одесаобленерго”, повідомляє прес-служба ОДА.

У місті Вилкове, зокрема, до мережі підключені багатоповерхівки. Генератор (ЕСД-60) забезпечує енергоживлення дитячого садочку «Джерельце». Другий генератор (ЕСД-44) перебуває у резерві. Наразі ведуться роботи щодо підключення міської лікарні до міської мережі енергоживлення. У місті працює пункт обігріву — з 23 січня по допомогу туди звернулись більше ста осіб.

Вночі у регіоні випав сніг. Тому на дорогах Одеської області з шостої години ранку працює техніка. Усього залучено 53 одиниці техніки від комунальних служб області, 9 одиниць техніки підрозділів ДСНС та 5 одиниць техніки Служби автомобільних доріг. Загалом, над усуненням наслідків несприятливої погоди працюють близько 130 осіб. Вже вилучені зі снігових заметів 10 одиниць техніки, врятовані 14 людей.

Зазначимо, на 6 годину ранку товщина снігового покриву в Одеській області сягала 15 сантиметрів.

Поделиться статьей в социальных сетях: