>

У Захарівці відкрився самоорганізуючий навчальний простір

Самоорганізуючий навчальний простір - Захарівка

22 грудня в приміщенні Захарівської районної бібліотеки відбулось чудове свято — відкриття СОУП (самоорганізуючого навчального простору) для дітей Захарівщини.

Завітали на відкриття меценати та координатори, які безпосередньо допомагали у створенні СОУП. У бібліотеці РБК діти та підлітки зможуть не тільки читати книги, але і за допомогою сучасних комп’ютерних технологій приєднатися до численних навчальних програм, курсів, проектам СОУП.

З самого першого погляду, це — надзвичайно ошатне, світле, сучасно мебльоване приміщення з комп’ютерною технікою та достатнім вільним простором для одночасного перебування групи людей. Сьогодні кімната, переповнена дітьми, дорослими й гамірним захватом. Але, головне — відтепер діти можуть коригувати свій вільний час у СОУП— цікавими зустрічами, читанням пізнавальної літератури, обговоренням подій чи фактів, лекціями від знавців своєї справи, вивченням нових тенденцій в сучасних технологіях, спілкуватися із однолітками через скап з іншого кінця світу, аби відшліфувати англійську та більше дізнатися.

В майбутньому може розпочатися робота гуртків програмування, англійської мови, клуб технічного розвитку, майстер-класи, лекції, конференції, тренінги і багато іншого.

Організатори цієї ідеї дуже сподіваються на щирий інтерес не тільки з боку молоді, а й просто активних і небайдужих людей, які пропонуватимуть будь-які проекти і братимуть участь у заходах, запропонованих СОУПом.

Поделиться статьей в социальных сетях: