>

Учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції «Виховання громадянина, патріота — нагальна потреба сьогодення» в захваті від робіт юних одеситів

Конференція «Виховання громадянина, патріота — нагальна потреба сьогодення» - одеська гімназія 7

Традиційним видом позакласної роботи в одеській гімназії 7 стали майстер-класи з виготовлення різноманітних виробів. «Зберу у серці мамине намисто», «Лялька-мотанка», «Великодня пташечка», «Пасхальний кошик», «Великоднє курчатко», «Часнику в’язка», «Стрічки та шпильки», «Коза дереза», «Імбирна писанка», «Курочка — чубатурочка», «Гарна хатка у курчатка», «Пише писанку бабуся, пише писанку матуся, пишу писанку і я», «Писанка з солоного тіста», «Великодня пташечка», «Весняні квіти» — це знайомство з українськими народними традиціями, невичерпним самобутнім мистецтвом нашого народу, вивчення його в усіх проявах, заглиблення у сакральні пласти, дивовижні таїни, відстеження його бурхливого розвитку в історії.

Саме ці майстер-класи відвідали учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції «Виховання громадянина, патріота — нагальна потреба сьогодення».

Особлива атмосфера майстер-класів сприяла поглибленню доброзичливих стосунків між усіма учасниками, процес виготовлення виробів власними руками приносив задоволення, долучав до глибинних пластів духовності й моральності українського народу.

Вироби учасників — незабутні й неперевершені українські національні сувеніри, сакральні обереги для своїх господарів, вишукані подарунки для найвибагливіших поціновувачів мистецтва й усього прекрасного та ексклюзивного.

Марія ДОЛГИЙ

Поделиться статьей в социальных сетях: