>

Удосконалюємо свою майстерність

семінар - підвищення кваліфікації - бібліотека - Татарбунари

У зоні уваги методичної служби районних бібліотек постійно були, є і будуть питання щодо упровадження в практику роботи бібліотек інноваційних методів і форм роботи, котрі сприяють підвищенню професійного рівня бібліотекарів. Саме з метою підвищення кваліфікації 25 квітня в центральній районній бібліотеці відбувся черговий семінар, на якому бібліотечні працівники районної бібліотеки для дітей, Жовтоярської с\ф, Струмківської с\ф, Дмитрівської с\ф для дітей та Дмитрівської с\ф для дорослих презентували свій досвід роботи з користувачами. Професіоналом можна вважати лише того, хто навчається безперервно, ніколи не зупиняючись у своєму розвитку. Виступи бібліотечних фахівців показали їхню любов до обраної професії, їх бажання працювати творчо, інноваційно, креативно.

Ще одним із нагальних питань стало питання документального оформлення списання бібліотечних фондів. Провідний бібліотекар відділу комплектування Ющенко Валентина Іванівна надала детальні пояснення щодо правил його оформлення. Провідний методист ЦБС Ганська Олена Борисівна та заступник директора по роботі з дітьми Фадіна Любов Борисівна ознайомили із програмами регіональних соціологічних досліджень в 2018 році для дітей та дорослих.

«Любов до книги народжується в кожної людини змалечку. Маленьке дитя спочатку заворожує вигляд чудових яскравих малюнків, потім цікавих пригод казкових персонажів, а згодом і безмежний світ книжкового різноманіття. Любов до читання прививають малечі батьки та школа, а знайти цікавинки у безмежному світі літературних шедеврів допомагає бібліотека. Із цього яскравого і корисного поєднання народжуються гарні і допитливі читачі, точнісінько такі, які взяли участь у районному конкурсі «Найкращий читач року». Саме такими словами звернулась до присутніх на семінарі колег Любовь Борисівна. Вона подякувала всім бібліотекарям, діти-читачі яких брали участь в конкурсі.

Підсумовуючи роботу семінару, можна зазначити, що для бібліотеки інновації є важливим засобом, інструментом, за допомогою якого забезпечується належний рівень діяльності закладу, що відповідає сучасним викаткам.

Ганська О.Б., методист ЦБС

Поделиться статьей в социальных сетях: