>

Українська книга — завжди відкриття

Українська книга - «Читай українське, читай українською» - Татарбунарська бібліотека

Книга — це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації у часі й просторі. Важливу роль у розвитку людини будь-якого віку відіграє читання книг, адже завдяки книгам ми пізнаємо світ, як реальний, так і придуманий, чогось вчимося, вдосконалюємось.

Українська книга - «Читай українське, читай українською» - Татарбунарська бібліотека - 1

«Читай українське, читай українською» — під таким гаслом 13 червня працював бібліомайданчик Татарбунарської центральної районної бібліотеки. Працівники бібліотеки оформили книжкову виставку «Світ сучасної української літератури», яка відкриває для читачів різнобарв’я жанрів сучасних українських авторів. Щоб дізнатися наскільки добре знають українські твори та їх авторів мешканці та гості нашого міста бібліотекарі провели вікторину. Після відповідей на запитання вікторини учасники порекомендували свої улюблені українські книги.

Українська книга - «Читай українське, читай українською» - Татарбунарська бібліотека - 2

В свою чергу бібліотекарі шанувальників і любителів читання ознайомили з новими надходженнями, а саме Т. Малярчук «Забуття», С. Жадана «Інтернат», Й. Ягелло «Тірамісу з полуницями», І. Драча «Криниця для спраглих», І. Дзюби «Чорний романтик» і т.д. Але для того, щоб мати змогу ознайомитися із повним переліком всіх надходжень, ми запрошуємо Вас в бібліотеку. У Вас є можливість відкрити для себе щось нове, незвідане.

ТКАЧЕНКО Т.Р., бібліотекар районної бібліотеки

Поделиться статьей в социальных сетях: