>

Утконосівка відзначила 265 річницю села

День села - Утконосівка - 265 років

21 листопада своє храмове свято відзначає село Утконосівка.

Утконосівка — одне з унікальних сіл на карті Ізмаїльського району. Протягом півстоліття населення Утконосівки постачає свою овочеву продукцію на ринки всієї України. Утконосівські томати, капусту, перець знають на смак в Чернігові, Хмельницькому, Вінниці, Києві і, звичайно, — на одеському Привозі. Безліч теплиць селян видно вже відразу при в’їзді в населений пункт.

Жителі села Утконосівки завжди відрізнялися духовним багатством і завжди любили свою малу батьківщину, якій виповнилось 265 років.

Святкові заходи з нагоди 265 річниці села розпочалися з молебня і божественної літургії в Свято-Михайлівській церкві. Потім у фойє Будинку культури Утконосівки відбулася дегустація національних страв і фотовиставка. Також було проведено дегустацію молдавських вин і конкурс на кращого винороба села.

Урочистості продовжилися святковим концертом, організованим колективами художньої самодіяльності БК. З найкращими побажаннями до селян звернулись — сільський голова – В.С. Дакі, настоятель Свято Михайлівського храма — протоієрей отець Миколай. Також мешканців села зі 265 річницею села привітала керівник базового для цього населеного пункту підприємства «Агропрайм Холдинг» Л.І. Ігнат, яка вручила сертифікат на 50 тис. грн. на закупівлю сценічних костюмів та музичних інструментів для Народного ансамблю пісні і танцю «Дор Басарабян».

На підставі подань трудових колективів були визначені переможці конкурсу «Людина року -2017» у різних номінаціях, які були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками. Після чого всі лауреати разом задули свічки на великому святковому торті, який по закінченню концерту змогли скуштувати всі бажаючі.

Традиційно на святі відзначають та вітають старожилів села, молодят та пари, які «рука в руку» прожили разом понад півстоліття. За цей рік в сільську родину Утконосівки додалося 45 маленьких жителів села, для яких проводився розіграш призів. Також була вшанована «жінка-матір», яка виховує двох усиновлених дітей.

В Утконосівці назвали переможців найпочеснішого конкурсу «Зразковий будинок» та «зразкова вулиця» та вручили відповідні таблички.

Прикрасили свято колективи Утконосівського БК: Народні ансамблі «Меланколіе», «Дор Басарабян», «Сперанца», «Плай», танцювальні колективи «Сузір’я», «Смайлики», дитячі колективи «Колючки», «Непоседи», Крістіна Волченко, золотий голос Придунав’я – Катерина Пуйческу, косанда КВК «Агрораб» та вокальний ансамбль «Орідея».

 

Поделиться статьей в социальных сетях: