>

В Ананьєві представили голову районної адміністрації

Відповідно до Розпорядження Президента України № 172/2018-рп з 11 жовтня 2018 року на посаду голови Ананьївської РДА Карпову Ганну Дмитрівну. Сьогодні, 16 жовтня 2018 року, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин представив активу району голову райдержадміністрації. Привітав Ганну Дмитрівну, побажав удачі та наснаги, повідомляє Ананьївська РДА.

 

Звертаючись до присутніх, Сергій Валерійович з упевненістю висловився про те, що Ананьївський район серед аграрних районів Одеської області посідає значне місце. В районі є потужний потенціал, потужні сильні кадри і в тісній взаємодії з районною радою і з представниками громадськості є всі можливості, щоб район розвивався і став потудною одиницею і на півночі області і взагалі в найбільшій на Україні Одеській області.

«Я хочу усім нагадати, що ми працюємо не заради посади, не заради заробітної плати, а усі хто сьогодні знаходиться у цій залі працюють заради того, щоб життя, зокрема, жителів Ананьївського району ставало кращим. Ми працюємо заради людей, заради покращення якості життя людей», — наголосив Сергій Валерійович та закликав усіх залишити політичні питання і працювати для людей.

 


У свою чергу Ганна Дмитрівна у першу чергу висловила слова подяки голові Одеської обласної державної адміністрації Максиму Степанову за довіру, яку він виявив особисто до неї та запропонував очолити районну державну адміністрацію.

«Це рішення було для мене не простим, розуміючи яка відповідальність покладається на голову райдержадміністрації. Але, перемогли чи не найбільше патріотичні складові. Адже, саме у цьому районі проживали і працювали мої батьки. Тут живуть мої рідні. Тут живу і працюю я. І в цій залі зібралися люди, які складають одну команду, від якої залежить майбутнє нашого району».


Висловила сподівання, що спільними зусиллями райдержадміністрації, депутатів обласної та районної ради, вдасться вивести район у десятку кращих районів області. Окремо подякувала депутатів обласної ради за спияння у виділенні коштів на розвиток району.
У пріоритеті буде соціально-економічний розвиток району, залучення інвестицій, заходи з наповнення бюджету району.
Подякувала усім за роботу, яка проводиться на місцях, від результатів якої сьогодні розвивається район та висловила впевненість у подальшій співпраці.
Свої привітання та побажання висловили голова Ананьївської районної ради Валентин Мокряк та голова Громадської ради Андрій Ботнар.

Поделиться статьей в социальных сетях: