>

В Ананьєві відбулась презентація проекту «Культурна спадщина України»

Проект «Культурна спадщина України»

На зустрічі зі своїми земляками й гостями з Балти — директором Балтського краєзнавчого музею П.О. Ткачем і краєзнавцем Ю. Юрковським, Людмила Наумівна Кольчева представила свій культурно-історичний проект «Культурна спадщина України» і виступила з рядом ініціатив, спрямованих на поглиблене вивчення історії та відродження культурних традицій краю. Зокрема, на базі філіалу Причорноморської Академії мовних технологій та комунікацій етносів України в м. Ананьєві, Л.Н. Кольчева планує відкрити перший в Україні музей картографії.

Присутні на зустрічі керівники району, міста, школи і установ культури, з цікавістю вислухали інформацію, якою Л.Н. Кольчева присвятила кілька років своїх досліджень і обмінялися думками з цього питання.

В кінці зустрічі Людмила Наумівна передала в дар школі, гостям з Балти і місцевому музею оптичні диски з матеріалами своїх розробок.

Хотілося б висловити вдячність невтомній ентузіастці в справі збереження і вивчення історії і культури Людмилі Наумівні Кольчевої за щедрість душі, невгамовну енергію та любов до своєї малої батьківщини  та побажати їй нових цікавих відкриттів!

О. ШХАЛАХОВ, завідувач АІХМ, член НСЖУ

Поделиться статьей в социальных сетях: