>

В Арцизі на гарячому попався крадій харчів

крадій харчів - Теплиця

Працівниками Арцизького ВП ГУНП в Одеській області було затримано 42- річного мешканця с. Теплиця Арцизького району, який скоював неодноразово крадіжки продуктів харчування з магазину.

28 серпня поточного року до чергової частини відділу надійшло повідомлення від громадянина Б., який повідомив, що невідомий шляхом зламу вхідної двері бару «3D», який розташований у с.Теплиця Арцизького району, скоїв крадіжку продуктів харчування.

Працівниками поліції було розпочате кримінальне провадження передбачене частиною 3 статті 185 КК України, під час проведення оперативно-розшукових заходів поліцейськими було затримано злочинця, який зізнався у скоєному, на момент проведення досудового розслідування вказаного громадянина було відпущено під зобов’язання.

8 жовтня поточного року до чергової частину відділу надійшло повідомлення від громадянки М. мешканки с. Теплиця Арцизького району про те, що в ніч на 8 жовтня невідома особа шляхом пошкодження вхідних дверей у кафе «3D» розташованому по вул. Центральній с. Теплиця Арцизького району скоїла крадіжки продуктів харчування, сума збитку встановлюється.

Під час виїзду на місце пригоди працівниками слідчо-оперативною групою було затримано в порядку статті 208 КПК України 42-річного раніше засудженого за подібні злочини місцевого мешканця, який в свою чергу зізнався у попередньому скоєному злочину, якій він здійснив 28.10.2017 р. розташованому у барі «3D».

Слідчим відділом відносно громадянина В. по другому факту відкрито кримінальне провадження передбачене ч. 3 статті 185 Кримінального кодексу України — санкція даної статті передбачає до шести років позбавлення волі, наразі триває досудове слідство, викрадене майно вилучено та повернуто власниці.

Якщо Ви стали жертвою крадіжки, не зволікайте, терміново телефонуйте на номер «102» 3-11-72, адже чим швидше приїдуть працівники поліції, тим більше шансів затримати злодія.

Начальник Арцизького ВП ГУНП в Одеській області
полковник поліції Р.В.Галкін

Поделиться статьей в социальных сетях: