>

В Арцизі поліцейські візьмуться за горе-паркувальників

Останнім часом спостерігається велике скупчення припаркованих автомобілів по вул. Соборній біля центрального ринку на узбіччях під забороненими знаками.

Так працівниками Арцизького ВП ГУНП в Одеській області проводяться рейди з метою виявлення водіїв, які паркують свої автомобілі у непередбачених для цього місцях, тим самим порушуючи Правила дорожнього руху.

За допомогою таких рейдів працівники поліції намагаються нагадати водіям-порушникам, що потрібно дотримуватися Правил дорожнього руху, зокрема, щодо паркування біля ринку починаючи з перехрестя вулиць Соборна та Карла Маркса до перехрестя вул. Соборній та 28 Червня – паркова (зупинка) заборонена.

Зі слів начальника відділу майора поліції Олександра Суржика: «Як бачите, вулиця Соборна досить вузька, тому проїхати тут автомобілем дуже важко, а також в зв’язку з можливим погіршенням погодних умов (сніг, ожеледиця), припарковані з порушеннями автомобілі суттєво можуть заважати руху транспорту. Тому з нового року поліцейські серйозно візьмуться за горе-паркувальників: водіям – штраф, а автомобіль – на штраф-майданчик».

Поделиться статьей в социальных сетях: