>

В Арцизі представили нового начальника відділу поліції

Сьогодні, 1 листопада, відбулося офіційне представлення т.в.о. начальника Арцизького відділу поліції ГУНП в Одеській області. Ним став Олександр Кучугура, який до призначення працював начальником Усатівського відділення поліції Біляївського ВП ГУНП в Одеській області.

Нового керівника представив начальник Управління карного розшуку ГУНП Одеської області підполковник поліції Вадим Могила.

Свою службу в органах внутрішніх справ Олександр Кучугура розпочав у 1999 році. З 1999 по 2014 роки — проходив службу в підрозділах державної служби боротьби з економічною злочинністю, з 2014 по 2016 роки — у підрозділі боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, з 2016 по 2017 роки працював заступником начальника Ізмаїльського відділу поліції, а у 2017 — очолив Усатівське відділення поліції Біляївського ВП.

Новопризначений керівник запевнив, що докладе максимум зусиль, аби громадяни почували себе у безпеці, а ввірений йому підрозділ ефективно протидіяв злочинності, забезпечував правопорядок та захищав інтереси громадян.

Поделиться статьей в социальных сетях: