>

В Арцизі школярам розказували про майбутню професію

«Моя майбутня професія» - Арциз

31 серпня на пл. ім. Т. Г. Шевченко Арцизький районний будинок культури та Арцизький районний центр зайнятості в рамках організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю провели конкурсно-розважальну програму під назвою «Моя майбутня професія», приурочену до Дня знань. Спеціалісти АРБК Ю. Готіна, І. Юсюк, С. Тодорова, В. Гавриленко підготували цікаву та змістовну програму.

Ігри, вікторини, конкурси на відповідну тематику пов’язані з різними професіями – «Визнач професію», «Хто більше напише слів професій на певні букви», «Айболить» та багато інших. Діти із задоволенням приймали участь у всіх конкурсах, де проявили свої знання та неабияку кмітливість. Конкурс малюнка на асфальті «Ким я хочу бути» вразив неосяжною дитячою фантазією.

Побачити професію очима дитини надзвичайно цікаво. Зображені професії були різноманітні. Це і пожежники, і ветеринари, і продавці, і будівельники, і перукарі, і футболісти, і співаки, і учителі, навіть хірург.

Директор АРЦЗ Кутирьова П. М. та директор АРБК Кондрек В. В. вітали переможців, вручали подарунки та призи, які були надані Арцизьким районним центром зайнятості. Звичайно, в більшості перемагала дружба, але були і переможці. Головне, що всі учасники заходу отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості в останній день літа. Дорослі із захватом спостерігали, як легко справляються із завданнями діти. Діти ж підходили з відповідальністю і впевненістю до вирішення поставлених задач.

«Моя майбутня професія» - Арциз -2

Свято вийшло веселим і захопливим. Ведуча привітала всіх присутніх з Днем знань, з наступаючим навчальним роком, та побажала дітворі хороших оцінок та успіхів у навчанні.

«Моя майбутня професія» - Арциз - 3

«Моя майбутня професія» - Арциз - 5

Поделиться статьей в социальных сетях: