>

В Арцизі школярів знайомили із професією суддів

екскурсія до суду - Арциз

В рамках уроку правознавства на тему «Судова влада в Україні» 27 вересня 2017 року на базі Арцизького районного суду відбулась професіографічна екскурсія для школярів. Участь в заході взяли учні 9-х класів Арцизької загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. №5 разом з вчителем правознавства Ігорем Анатолійовичем Ладо спеціалістом з профорієнтації Арцизького районного центру зайнятості Риммою Олександрівною Українець, класними керівниками Царьовою Людмилою Петрівною та Кистенюк Світланою Іванівною.

Розпочав екскурсію керівник апарату Володимир Попаз, який ознайомив учнів з роботою суду та його підрозділів. З гостинністю зустріли дітей судді Ольга Миколаївна Крутова та Сергій Михайлович Варгаракі, які надали інформацію про систему судів України. В ході бесіди учні дізналися про принципи побудови судової системи, види судів. Також підліткам роз’яснили порядок надсилання судом учасникам судового процесу судових повісток у вигляді sms-повідомлення та ознайомили із сучасними технологіями дистанційних судових засідань в режимі відеоконференції. Спілкуючись із суддями Арцизького районного суду екскурсанти мали можливість задавати питання і отримувати кваліфіковані відповіді.

Під час екскурсії юні відвідувачі побачили роботу робітників Арцизького районного суду, відвідали канцелярію, архів, зали судових засідань. Наприкінці зустрічі учні ділилися враженнями та щиро дякували працівникам суду за такий цікавий і пізнавальний урок.

екскурсія до суду - Арциз - 1 екскурсія до суду - Арциз -2

Поделиться статьей в социальных сетях: