>

В Арцизі відкрили сучасний спортивний комплекс

У місті Арциз Одеської області відкрили сучасний спортивний комплекс. Він поєднує в собі футбольне міні-поле, баскетбольні та волейбольні майданчики, тир для стрільби та гімнастичні снаряди. Новий об’єкт спортивної інфраструктури розташований на території загальноосвітньої школи №5.

«Арцизький район стрімко розвиває спортивну інфраструктуру, і я впевнений, що в наступному році ще декілька подібних об’єктів з’являться у місцевих школах та на інших локаціях. У новоствореному спортивному комплексі діти зможуть грати у футбол, волейбол та баскетбол, займатися стрільбою у тирі та покращувати фізичну підготовку на спортивних знаряддях. Це також чудовий майданчик для проведення спортивних змагань і свят. Переконаний, що відтепер кількість бажаючих долучитися до здорового способу життя стане ще більшою», — підкреслив Сергій Колебошин під час відкриття спортивного комплексу. 

У день відкриття для мешканців району влаштували спортивне свято. На майданчику відбулася серія ігор з футболу серед команд Ізмаїльського, Саратського, Болградського, Тарутинського, Кілійського та Арцизського районів серед юнаків та дівчат. Зокрема, школярі взяли участь у спортивній естафеті, змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки та святковому флешмобі.

Нагадаємо, наприкінці квітня у селі Виноградівка Арцизького району відкрили сучасний міні-стадіон. Його територію обладнали багатофункціональними тренажерами та освітленням, а також встановили глядацькі трибуни для спостереження за грою на штучному полі.

Розвиток спорту та культури – пріоритети Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. На розвиток спортивної галузі у 2018році в обласному бюджеті передбачено майже 80 мільйонів гривень.

Поделиться статьей в социальных сетях: