>

В Арцизі відзначили річницю пам’ятника Кобзарю

Мітинг біля пам’ятника Т.Г.Шевченка - Арциз

Десять років потому в Арцизі поставили пам’ятник великому Кобзарю, який став пророком для нашої сучасності, Тарасу Григоровичу Шевченко. Відкрили його в День української писемності і мови 9 листопада 2006 року.

Спорудження пам’ятники відбулося за сприяння Української народної партії.

І мене в сім’ї великій,
Сім’ї вольній, новій
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом, —
такими словами Великого Тараса розпочала свято десятиріччя ведуча Валентина Євтушек.

Сьогодні ми прийшли до Кобзаря, щоб звірити наші здобутки та надії, бо саме в цей день десять років потому в Арцизі з’явився пам’ятник великій людині, патріоту України, з’явилось місце, куди можна прийти та вклонитися нашому пророку.

Мітинг, присвячений десятиріччю відкриття пам’ятника Т.Г. Шевченка, оголошується відкритим. До слова запрошуються: почесний громадянин міста Арциза, лікар від Бога, патріот України Володимир Теравський; один з організаторів будівництва пам’ятника, головний інженер заводу залізобетонних виробів Олег Хом’як; активіст міста, ветеран праці Маріна Анфіса Марківна; підприємець Павло Бабійчук; власниця великої колекції музею Т. Шевченка Алла Павлова; почесний громадянин міста Арциза Олена Шварцман; ветеран медичної праці Ніна Поєдінцева.

Були виконані вірші Т.Г. Шевченка та пісні на його вірші. Мешканці поклали квіти до пам’ятника та заспівали Гімн України.

По завершенні мітингу Валентина Євтушек побажала усім міцного здоров’я, добра, благополуччя, а саме головне – єднання заради здобутку сокровенного для всіх нас – процвітання України.

Валерій КОПТЕЛЕЦЬ

Поделиться статьей в социальных сетях: