>

В Арцизі відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

День вшанування учасників бойових дій - Арциз - концерт

15 лютого ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та кланяємося тим, хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями, вони свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок, вони вірили, що йдуть не воювати, а захищати.

Чимало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом. Посивіли завчасно хлопці-афганці, ще й донині йдуть у тривожних снах у бій, затуляючи від куль одне одного. Їм досі важко повертатися до цих чорних сторінок у їхньому житті, та ще важче вирвати їх, знищити й забути. Офіційно це не називали війною, а всього лише воєнною політикою. Пам’ять! Гірка пам’ять війни! Вона ніколи не згасне. Вона ятрить мозок, збуджує уяву!

В Арцизькому районному будинку культури відбувся тематичний концерт, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В залі були присутні представники влади, воїни-афганці, представники організацій та підприємств міста Арциз, представники громадських організацій, представники ЗМІ.

День вшанування учасників бойових дій - Арциз - концерт - 1

На урочистій частині присутніх привітали голова Арцизької районної державної адміністрації Сергій Афанасійович Парпуланский, голова Арцизької районної ради Юрій Христофорович Карабаджак, голова міської ради Владимир Михайлович Міхов, голова Союзу ветеранів Афганістану Узун Степан Іванович. Були вручені грамоти воїнам-інтернаціоналістам. Сергій Афанасійович Парпуланский привітав єдину жінку в Арцизькому районі, яка приймала участь у бойових діях в Афганістані, Кравцову Наталію Василівну, яка отримала Почесну грамоту Одеської обласної державної адміністрації.

День вшанування учасників бойових дій - Арциз - концерт - 2

Творчий колектив АРБК підготував насичену тематичну програму, в якій прийняли участь: солісти АРБК – Михайло Парзул, Анастасія Мойсєєва, Марина Чернишова, Наталія Волчанова, Валерій Крівцов, «народний» танцювальний ансамбль «Едельвейс», військово-патріотичний клуб «Афганець — Десант», Юлія Готіна, вокально-інструментальний ансамбль «Клен» Павлівського СБК.

День вшанування учасників бойових дій - Арциз - концерт - 3

Ведучі Марина Капова та Дмитро Бузило, закінчили захід такими словами: «Яка мудрість, сила, які слова можуть заставити людей зрозуміти, що краще миру, може бути тільки мир?! Нехай ніколи не знають війни наші сини, діти наших близьких і знайомих! Нехай всі живуть в мирі та злагоді!»

Поделиться статьей в социальных сетях: