>

В Арцизі з’ясовували, як працюють сервісні центри

Як працюють сервісні центрм регіону з’ясовував заступник начальника Регіонального сервісного центру  МВС в Одеській області Світлана Сиченко . Для цього вона зустрілася з мешканцями Арцизу та прилеглих населених пунктів. Одним з основних питань, які обговорювалися під час зустрічі, була робота територіального сервісного центру №5145.

Місцеві мешканці мали можливість вирішити проблемні питання, не виїжджаючи в обласний центр. Заступник начальника вислухала кожного з присутніх. Були обговорені питання щодо задоволення потреб мешканців щодо забезпечення номерними знаками, враховуючи специфіку прилеглих аграрних районів, а також пропозиції щодо кондиціонування приміщень центру для зручності перебування в ньому. Також під час спілкування посадовця цікавив рівень обслуговування громадян у сервісному центрі. Всі бажаючі мали змогу поставити питання керівникові та висловити  подяку працівникам ТСЦ №5145, повідомляє отдел коммуникации ГУНП в Одесской области.

За дві години були прийняті усі громадяни, які прийшли на прийом. Світлана Сиченко вислухала всі звернення, надала відповіді на питання і запевнила, що проблеми  будуть вивчені та вирішені, а пропозиції — враховані в подальшій роботі.

 

«Спілкування з громадянами, — зазначила посадовець, — дозволяє своєчасно виявляти недоліки в діяльності сервісних центрів та негайно вирішувати виникаючі проблеми».

Поделиться статьей в социальных сетях: