>

В Арцизькому районі проводиться комплекс заходів “Перевізник — зима”

«Перевізник — зима» - Арцизький район

З 17 листопада по 17 грудня 2017 року на території Арцизького району проводиться комплекс цільових заходів “Перевізник — зима”. Заходи спрямовані на дотримання перевізниками вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.

Основною метою таких заходів є посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та дотримання законодавства у зазначеній сфері.

Наголошуємо, що особливу увагу приділятимуть питанням технічної підготовки автотранспорту, що здійснює перевезення пасажирів, до використання в осінньо-зимовий період (заміни шин на зимові, справність приладів обігріву скла та салону, організація передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв).

З цією метою працівники відділу проводитимуть інструктажі з перевізниками та водіями щодо неухильного дотримання вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.

«Зазначені заходи дисциплінують водіїв, допомагають навести лад на автошляхах міста та району. А головне — забезпечити мешканцям Арцизького району комфортно та безпечно користуватися послугами перевізників», — говорить начальник відділу майор поліції Олександр Валентинович Суржик.

Начальник Арцизького ВП ГУНП в Одеській області
майор поліції  О.В. Суржик

Поделиться статьей в социальных сетях: