>

В Березівці відбудеться етап Кубка України по бездоріжжю

Кубок України по бездоріжжю

1-2 жовтня в Березівці відбудеться черговий етап змагань на Кубок України по бездоріжжю на позашляховиках з колісною формулою «4х4».

Про це розповів організатор і учасник перегонів «Березівка 4х4» Юрій Станіславчук:

«Ми вже маємо певний досвід проведення заїздів на позашляховиках у Березівському районі. Брали участь і в змаганнях обласного рівня, а тепер вирішили, що варто виходити на новий. Бо це дає нові перспективи розвитку для учасників, а ще – для нашого району.

Тому після переговорів з представниками з Одеси було досягнуто домовленості про проведення змагань такого класу туті. До цього такі змагання відповідно до календаря заходів Федерації спортивного туризму України відбувалися в Ананьєві, Балті, Котовську, Сараті та на міжлиманні неподалік Куяльника і Хаджибея.

В Березівку днями приїздив представник з Києва, ознайомився із запропонованою нами місцевістю і залишився задоволений. Тож на початку жовтня плануються в нас змагання на спеціально обладнаних автомобілях, на звичайних автомобілях та на спортивних мотоциклах.

Змагатимуться з GPS-орієнтування, джип-спринту та мототріалу. За допомогою в проведенні змагань я звертатимусь до керівництва району та до наших депутатів обласної ради. Вже нам допомогу надають обласний депутат Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук і міський голова Валерій Григораш».

Поделиться статьей в социальных сетях: