>

В Ізмаїлі на семінарі обговорювали реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО» - Ізмаїл

Ізмаїльській районній державній адміністрації, за участю голови райдержадміністрації Наталії Тодорової, відбувся семінар під час якої обговорили реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Семінар організовано Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області.

Під час заходу розглянуто питання щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Детальну інформацію надала начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Надія Швець.

правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО» - Ізмаїл - 1

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» було анонсовано 7 червня 2017 року Павлом Петренком та директором USAID Уейдом Уоррсном.

З вересня 2017 року Розпорядженням Кабінету Міністрів України зазначеному проекту було надано статус національного та розпочато його реалізацію органами юстиції України.

На сьогодні Президентом України Петром Порошенко, проект взято під його патронат та 2018 рік оголошено роком початку реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Основною мстою проекту с підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права.

Сьогодні, якщо людина не має змоги отримати безоплатну первинну правову допомогу в Громадській приймальні при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області або в центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, вона може звернутись адресно за такою допомогою в рамках територіальної одиниці.

Так, на сьогоднішній день, у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області та Департаментом соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації розроблено та затверджено графік надання щомісячної адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення на І півріччя 2018 року.

Реалізація проекту «Я МАЮ ПРАВО!» передбачає безпосередньо надання правової допомоги, тому треба зазначити, що на сьогоднішній день активна Громадська приймальня при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34.

Також, безоплатну первинну правову допомогу можливо отримати за телефоном (048) 705-44-66 та за допомогою Skуре-приймальні (реквізити зазначені на веб-сайті Головного територіального управління юстиції в Одеській області).

Окрім того, діє єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103

правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО» - Ізмаїл - 2

Поделиться статьей в социальных сетях: