>

В Ізмаїлі відбувся семінар для сільгоспвиробників

семінар для сільгоспвиробників - Ізмаїл

В Ізмаїльській районній державній адміністрації, в рамках проекту Одеського обласного агентства реконструкції та розвитку «Інформаційна підтримка впровадження стандартів ЄС щодо безпеки продуктів харчування в сільськогосподарському секторі», відбувся семінар для сільгоспвиробників Ізмаїльського, Болградського та Ренійського районів.

семінар для сільгоспвиробників - Ізмаїл- 1

Зі вступним словом до присутніх звернулась керівник апарату районної державної адміністрації Ганна Григорчук, яка привітала усіх учасників і побажала продуктивної роботи, приємних вражень і гарного настрою.

Програма семінару була досить насичена, розглянуто такі питання: презентація проекту; безпека продуктів харчування сільськогосподарського виробництва — стандарти, сертифікація, контроль; використання пестицидів та агрохімікатів при вирощуванні плодоовочевої продукції тощо.

семінар для сільгоспвиробників - Ізмаїл -2

Учасники семінару висловили щиру вдячність всім організаторам заходу за запрошення та надану можливість зустрітись з колегами, обговорити актуальні питання розвитку сільського господарства в регіоні, висловити свої думки з приводу їх вирішення.

Поделиться статьей в социальных сетях: