>

В Ізмаїлі відбувся ювілейний концерт народного ансамбля «Придунав’я»

Народний ансамбль танцю «Придунав'я» - ювілейний концерт

Народному ансамблю танцю «Придунав’я» в цьому році виповнилося двадцять — ювілейний концерт цього чудового хореографічного проекту пройшов в міському Палаці культури в суботу, 19 травня.

«Придунав’я» є неодноразовим володарем гран-прі та дипломів першого ступеня на міжнародних фестивалях і конкурсах в Україні, Болгарії, Румунії, Польщі, Німеччини, Сербії, Словаччини, Чехії, Греції.

У програмі свого бенефісу, який тривав ні багато, ні мало — три години, «Придунав’я» представило фолькові хореографічні композиції самих різних етносів, що населяють наш багатонаціональний регіон. Це болгарські і російські, українські та корейські, молдавські та циганські, а також багато і багато інших народні танці.

Титанічна праця творця цього блискучого проекту, відомого балетмейстера Фаїни Георгієвою і педагога Марини Браїли залишається як би за кадром, а глядач сприймає лише легкість рухів танцюючих і радість спілкування артиста з глядачем. Спілкування за допомогою жесту і образів, які створюються на сцені. А образи створюються різні. По суті, кожна мініатюра в постановці Фаїни Георгієвою — це маленький спектакль з зав’язкою, кульмінацією і фіналом, в якому глядач кожен раз проживає необхідний за законами драматургії катарсис.

Зауважимо, що ефект від танцювальних композицій «Придунав’я» був посилений народними піснями у виконанні вокального тріо «Берегиня» — ще одного чудового етнічного проекту українського Придунав’я, який також взяв участь у ювілейному концерті, а також Катерини Пуйческу і Надії Шишман.

Такий не має аналогів в області творчий колектив, як народний ансамбль танцю «Придунав’я», звичайно, знаходиться у фокусі уваги влади. На двадцятиріччя від імені міського голови «Придунав’ям» був подарований новий комплект українських костюмів.

«Придунав’я» є неодноразовим володарем гран-прі та дипломів першого ступеня на міжнародних фестивалях і конкурсах в Україні, Болгарії, Румунії, Польщі, Німеччини, Сербії, Словаччини, Чехії, Греції.

Бажаємо колективу свіжих ідей та їх реалізацій.

Поделиться статьей в социальных сетях: