>

В Ізмаїлі відсвяткували День медичного працівника

День медичного працівника - Ізмаїл

Обласному центрі національних культур (м.Ізмаїл) відбувся урочистий захід, присвячений Дню медичного працівника.

З найкращими побажаннями та привітаннями звернулась до медичних працівників Ізмаїльського району голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова: «Професія медика у всі часи користувалася великою повагою і пошаною, завжди була і залишається однією з найбільш важливих, відповідальних, вона проявляє кращі людські якості: милосердя, доброту, співчуття, чуйність». Наталія Іванівна побажала медикам здоров’я, щастя, радості, сімейного благополуччя та успіхів.

Привітання також прозвучали від голови Ізмаїльської районної ради Василя Антонюка, заступника голови районної ради Алли Данукалової, заступника голови райдержадміністрації Петра Хаджикова та інших гостей.

Найкращі медики району за самовіддану і сумлінну працю, значний особистий внесок в справу з охорони та зміцнення здоров’я мешканців району були нагороджені почесними грамотами, подарунками та квітами.

Головний лікар КУ «Центральна районна лікарня Ізмаїльського району» Олег Садковский висловив слова подяки районній державній адміністрації та районній раді за велику увагу, яку вони приділяють медицині та привітав колег зі святом.

Поделиться статьей в социальных сетях: