>

В Ізмаїлі вшановували ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - Ізмаїл

В Ізмаїльському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченко у четвер, 14 грудня, відбувся вечір-зустріч, присвячена вшануванню ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

У цей вечір грамотами міського голови «За особистий внесок у ліквідацію аварії на ЧАЕС, вагомі досягнення у трудовій і громадській діяльності та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії» були нагороджені — Михайло Хотинський, В’ячеслав Борисов, Анатолій Чернієнко, Віктор Калов, Ігор Чорний і Юрій Кавка. Також грамотами та відзнаками були нагороджені і чорнобильці — жителі Ізмаїльського району.

Продовжився вечір святковим концертом — для глядачів виступили ізмаїльські таланти: хореографічний ансамбль «Фантазія», Олеся Кічук, клуб бально-спортивного танцю «Dream dance», клуб спортивно-естрадного танцю «Конфетті», Ксенія Дорошенко, Біляна Мітєва, народний ансамбль танцю «Придунав’я», народний хореографічний колектив «Радуга», народний ансамбль сучасного танцю «Ритм».

На завершення концерту ліквідаторам були видані близько 150 продуктових наборів, кошти на них були виділені з міського бюджету.

Нагадаємо, що 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який більш відомий, як День ліквідатора.

Офіційно цей День введений Указом Президента України в 2006 році, але учасники ліквідації відзначають його з 1986 року і називають цей день святом.

Поделиться статьей в социальных сетях: