>

В Ізмаїльському районі поліцейські перевірили умови проживання дітей, які виховуються в кризових родинах

Шестеро із десяти недбалих батьків, що розвели антисанітарійні умови в оселях, ситуацію змінили на краще, чотирьох, на жаль, довелося знову притягнути до адміністративної відповідальності.

Мова йде про сім’ї, які проживають у Муравлівці, Першотравневому та Кислицях і виховують неповнолітніх дітей віком від 3 до 14 років, повідомляє поліція в Одеській області.

Із цими батьками поліцейські не один раз проводили профілактичну роботу, тому вони добре знають, що там, де живуть діти, треба підтримувати чистоту та порядок. Однак, не зважаючи на обізнаність, у чотирьох родинах, на жаль, позитивні зміни у господарюванні навіть не розпочалися.

«Недбалі батьки намагалися виправдати свою лінь відсутністю постійного заробітку, але вони забули, що любов та турбота проявляються інакше, — розповідає інспектор сектору ювенальної превенції Ізмаїльського ВП Ольга Владичко. – Прикро, що дорослим людям доводиться пояснювати такі елементарні речі».

Для цих батьків перевірка закінчилася складанням протоколу за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо 

Поделиться статьей в социальных сетях: