>

В кількох селах Ізмаїльського району через африканську чуму свиней встановлено крантин

Станом на 3 липня 2018 р. в Ізмаїльському районі встановлено карантин з Африканської чуми свиней (АЧС) в селах — Стара Некрасівка, Нова Некрасівка, Ларжанка, Кислиця, Лощинівка, повідомляє Ізмаїльська РДА.

Крім того встановлено карантин в двох свиногосподарствах району ПАТ АК «Свобода» та ПРАТ «Ізмаїл-Наваско». Також зафіксовано падіж свиней в м. Ізмаїл від АЧС та встановлено карантин по м. Ізмаїл. У зв’язку з надзвичайною ситуацією і до стабілізації епізоотичної ситуації в районі заборонено проведення подвірного забою для реалізації усіх видів тварин в усіх населених пунктах району. 
З метою забезпечення нерозповсюдження, недопущення поширення та ліквідації хвороби затверджено план заходів щодо недопущення поширення АЧС та створено координаційну (робочу) групу. Рішенням ДНПК при Ізмаїльській районній державній адміністрації в зону спостереження увійшли всі населені пункти району. 

Спеціалістами координаційної (робочої) групи на даний час проводиться всебічна робота щодо локалізації осередків інфекції та боротьба з її розповсюдженням. Станом на 2 липня поточнного року з неблагополучних осередків вилучено, умертвлено та спалено 2973 голови. 

Поделиться статьей в социальных сетях: