>

В Миколаївці урочисто відзначили День Державного Прапора України

23 серпня в Миколаївці відбулись урочисті заходи щодо відзначення Дня Державного Прапору України за участю заступника голови районної державної адміністрації А. М. Харькової, заступника голови районної ради С. О. Рош, трудових колективів установ, підприємств, організацій, учнівської молоді, громадськості.

День Державного Прапора — це свято всіх поколінь україців, це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.
Від будівлі районної державної адміністрації святкова колона учасників заходу з прапорцями, стрічками та жовто-блакитними кульками пронесла два великі прапори до Миколаївської загальноосвітньої школи, де відбулося святкове підняття Державного Прапору України.

 


Після підняття Державного Прапору до слова була запрошена заступник голови районної державної адміністрації А. М. Харькова, яка привітала всіх присутніх зі святом та зазначила, що український прапор – це символ єднання всіх українців, це наша національна гордість, це візитівка нашого народу упізнана всюди та побажала всім присутнім козацького духу, міцного здоров’я, досягнень у житті і щоб Державний Прапор України надихав всіх на нові звершення задля розбудови нашої країни і щасливого майбутнього кожного з нас.

 

Далі до виступу були запрошені учні Миколаївського НВК — Снітко Євгенія (виступила з віршем «Усе моє, що зветься Україна) та Аркушенко Богдана (зачитала вірш «Чисті, прозорі небеса»).

«Для кожної держави прапор – це обличчя країни. Під цим прапором зустрічають іноземних гостей, приймають присягу військовослужбовці, його урочисто підіймають у дні слави та перемог наших спортсменів, а зараз під цим прапором бійці виборюють перемогу в ім’я свободи нашої української землі. І всі ми мріємо про велику й нездолану державу «У сім’ї вільній, новій» як писав наш Кобзар – Тарас Шевченко,» — такі слова лунали з уст ведучого свята Віктора Сушка.
На завершення заходу присутні мали змогу покласти квіти до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.

Поделиться статьей в социальных сетях: