>

В Миколаївці відзначили День молоді

День молоді - Миколаївка

25 червня 2017 року на площі біля районного будинку культури в с.м.т. Миколаївка відбулись святкові заходи до Дня молоді. На свято зібрались дорослі та юні жителі селища. Присутніх привітав начальник служби у справах дітей Миколаївської райдержадміністрації Ковальський О.С., який побажав молоді району: «Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє! Знайте: молодість – не вік, молодість – це стан душі. Тож нехай ваша душа буде вічно молодою! Бажаємо Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх мрій та планів».

Також молодь привітала зі святом директор центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Л.О. Купченко: «Бути молодим прекрасно, ви це і самі прекрасно знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним, бути неупередженим, бути безстрашним, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло». А ще Лілія Олександрівна привітала молоде подружжя Лукавого Сергія та Лісовської Владислави, які зареєстрували свій шлюб напередодні свята – 20 червня 2017 року.

Далі в святковій програмі виступили – Усатенко Іван, Дмитро Хапун, Боровський Мирослав, дитячий танцювальний колектив Миколаївського будинку дитячої та юнацької творчості.

Гості свята мали можливість взяти участь у танцювальних батлах, шашковому турнірі, перегонах на велосипедах та роликах, конкурсі зачісок, а вчитель Миколаївської ЗОШ – Байвер Ж.В. надала бажаючим майстер-клас з виготовлення української ляльки-мотанки. На завершення заходів селищний голова М.І.Чирнилюк пригостив гостей свята морозивом.

Поделиться статьей в социальных сетях: