>

В новий рік — з новою владою

Затишшя - Захарівський районНа фото: Геннадій ТОПОЛЬНИЦЬКИЙ, голова Затишанської селищної ради

Захарівський район — один з кількох районів Одеської області, який окрім самого райцентру має у своєму складі ще одне селище міського типу — Затишшя. Гарне селище з милозвучною назвою, в якому як і у кожному населеному пункті України є свої проблеми. Зараз їх вирішує Геннадій ТОПОЛЬНИЦЬКИЙ, який 25 жовтня 2015 року був обраний головою Затишанської селищної ради. Разом з депутатами та активними мешканцями поставили перед собою амбітні цілі. Який він — мер Затишшя, і що планує зробити для людей?

Поміж небом та землею

Геннадій Миколайович відповідальний змалечку, школу закінчив з золотою медаллю. Його характер відобразився у виборі майбутньої професії — після закінчення Харківського авіаційного інституту ім. М.Е. Жуковського отримав спеціальність за фахом інженера-конструктора авіаційних двигунів. І вже після завершення військової служби у 1998 році переїхав на постійне проживання у Затишшя. З того часу займався фермерством та за сумісництвом ще встигав в 2001‑2008 рр. завідувати паливним складом на ПРАТ «ВО «Облпаливо», а в 2008‑2010 рр. обіймав посаду механіка в ТОВ «Затишшя — хлібопродукт». Та фермерство тривало доти, поки люди не обрали його селищним головою.

Отже, знову довелось конструювати, тільки вже не авіаційні двигуни, а модель ефективного управління громадою. А це вже, безперечно, виявилось складнішим, на відміну від надзвичайно складної авіаційної справи.

Що було зроблено за один рік роботи

Найкращим показником в роботі є реальні справи. Нині Геннадій Топольницький зі своєю командою звітують своїй громаді про те, що за рік роботи виконано наступне: відремонтовано водогін в селах Весела Балка та Загір’я; дах та кабінети в Будинку Культури; зроблено капітальний ремонт Будинку побуту, де запрацював тренажерний зал та перукарня; заасфальтовано вул. Михайлівську до кладовища.

Не забули про дороги: здійснено ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна, Елеваторна, Залізнична, Корольова та укладено доріжки в парку біля Будинку культури; облаштовано автобусну зупинку у Загір`ї. Також відремонтовано приміщення м’ясного павільйону та кабінетів адміністрації ринку; очищено, та поглиблено колодязі в селах Загір’я, Н.Григорівка та у Затишші.

А ще закуплено футбольну та волейбольну форми, сітки, м’ячі для молоді; встановлено залізобетонну загорожу на кладовищі с. Скінешори. Крім того, виготовлена технічна документація на ставок, який знаходиться в центрі Затишшя, зараз в розробці проект з відновлення гідрологічного стану; проведено профілювання дорожнього покриття вулиць Колгоспна, Суворова, Шкільна, Горького та Чкалова. І проведено аварійну обрізку дерев навколо школи та дитячого садка.

Плани на завтра

Центральна виборча комісія України своєю Постановою №396 від 23 вересня 2016 року призначила на 11 грудня 2016 року в Затишанській селищній об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) перші місцеві вибори депутатів Затишанської селищної ради і Затишанського селищного голови.

Отже, своїм виборцям Геннадій Топольницький, який балотуватиметься на посаду Затишанського селищного голови, пропонує наступну програму, план своєї роботи:

  • ремонт автодороги с.Торосове-с.Дружелюбівка-с.Н.Григорівка-смт.Затишшя;
  • капітальний ремонт адміністративної будівлі АТП для дитячого садка;
  • ремонт греблі, поглиблення та благоустрій ставка в смт Затишшя;
  • встановлення дитячих та спортивних майданчиків в с.Торосове, в смт Затишшя (біля будівлі РТП);
  • придбання сміттєвоза та баків для сміття;
  • виготовлення документації на смітник для ОТГ;
  • поступове вирішення питання освітлення сіл та селища ОТГ;
  • ремонт та благоустрій стадіону в смт Затишшя;
  • виготовлення генерального плану Затишанської ОТГ;
  • розроблення програми підтримки малих фермерів.

Таким чином, в Україні вже абсолютно реально почала діяти реформа з децентралізації влади. Розвинуті європейські країни зробили це в себе вже давно. Україна — нічим не гірша.

Світлана АФАНАСЬЄВА

Поделиться статьей в социальных сетях: