>

В обладміністрації на сніданку молилися

Перший молитовний сніданок Одещини зібрав понад 200 учасників. Серед них — представники духовенства, народні депутати, державні службовці, підприємці та дипломати. З вітальним словом виступив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, повідомляє ОДА.

 

«Ми часто проводимо наради, вирішуємо проблеми та сперечаємося через поточні питання. Проте дуже рідко говоримо про важливі фундаментальні речі, на яких, зрештою, тримається наше суспільство. Я впевнений, ми не можемо існувати поодинці. І ця залежність – не ознака слабкості, навпаки, вона дає змогу бути сильнішими. А сила – це, зокрема, повага до інших, уміння слухати, бажання не лише брати, але й віддавати. Без благодійників Одеська область не стала б сама собою», — наголосив Максим Степанов.

 

 

За останні декілька років ініціативу проведення Молитовних Сніданків підхопила більшість областей України. Ця традиція має об’єднати суспільство, слугуватиме поширенню духовності та єднанню представників різних політичних сил навколо Біблійних цінностей.

 

Серед учасників – голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, представники обласної державної адміністрації та міської ради, бізнесу, Християнських конфесій, громадськості, депутати усіх рівнів, дипломати та міжнародні гості (серед яких – зірка Голівуду Стівен Болдвін), об’єдналися для молитви за мир, процвітання і добробут на Одещині і в Україні, за єдність та порозуміння, за наших воїнів, що боронять країну на Сході, за щасливе майбутнє дітей. Ведуча заходу Оксана Білозір зачитала звернення від Президента України Петра Порошенка до мешканців Одещини та присутніх на Молитовному Сніданку.

Всі виступаючі прийшли до єдиної думки, що майбутнє України залежить від єдності, готовності до діалогу та втілення біблійних цінностей в державному управлінні.

«Безмежно радий, що традицію проведення молитовних сніданків підхопила і Одещина. Духовне єднання та порозуміння політиків, держслужбовців, бізнесменів та громадськості, врай важливе в умовах нашої сучасності. Об’єднавши свої сили і працю, за Законом Божим, за принципами Божими, ми побудуємо сильну державу!»,  – наголосив координатор Національних молитовних сніданків України Павло Унгурян.

Під час сніданку гості виголошували молитви. Зокрема, під час свого виступу голова обласної ради Анатолій Урбанський наголосив: «Сьогоднішня зустріч дуже важлива і потрібна нашій багатонаціональній землі. Нехай добрі слова, які летять у небо, допоможуть усім, кому потрібна  підтримка та віра у добрі справи! Я молюся за мир в Україні. Нехай Бог благословить на об’єднання всередині нашої країни. Я молюся за народ України. Нехай Господь підтримає нас усіх у відродженні сімейних цінностей, у зміцненні віри, в довірі та розумінні один одного. Я молюся за Президента моєї країни. Нехай Творець дасть йому сил для завершення усіх реформ на благо країни і людей. Я молюся за Одещину. Прошу Творця зміцнити нас в любові і вірі в свою країну і дарувати нам сили».

Завершився Перший Молитовний сніданок Одещини завершальною молитвою капеланів та глав церков.

Зазначимо, молитовні сніданки є багаторічною традицією у демократичних країнах. Вони проходять у США, Німеччині та Великій Британії вже понад 60 років. Мета заходу полягає у духовному єднанні та порозумінні. Перший молитовний сніданок Одещини, зокрема, присвятили 1030-літтю Хрещення Русі-України.

Поделиться статьей в социальных сетях: