>

В облдержадміністрації не можуть з’ясувати кількість снігозбиральної техніки, за що і отримають «на горіхи!» голови РДА

розчищення доріг від снігових заметів

Голови 23-х РДА не виконали доручення голови ОДА Степанова від 25 липня про надання інформації щодо власників снігозбиральної техніки, які готові на договірних умовах надавати її для розчищення доріг від снігових заметів в зимовий період в районах. Про це йшлося на селекторній нараді 11 вересня, повідомляє прес-служба ОДА.

«Недопустимо не виконувати доручення очільника ОДА. У зв’язку з цим сьогодні до кінця дня всі голови РДА мають надати пояснення, чому завдання не було виконане. І на наступній селекторній нараді в алфавітному порядку кожна райдержадміністрація буде доповідати, що зроблено», — наголосила заступник голови ОДА Світлана Шаталова.

За словами начальника служби автомобільних доріг в Одеській області Олега Вариводи, неповну інформацію щодо наявності снігозбиральної техніки в комунальних підприємствах та фермерських господарствах надали лише три райони – Захарівський, Татарбунарський та Болградський.

«Дуже низька виконавська дисципліна. Коли всю область замітає снігом, служба автомобільних доріг та підрядні організації не можуть впоратися з негодою та розчистити їх від снігу. Тому, щоб цього не трапилося, голова ОДА доручив керівникам РДА надати необхідну інформацію про наявність техніки в районах. Ми повинні мати чіткий алгоритм дій і розуміти, хто, яку дорогу розчищає», — зазначив Олег Варивода.

Поделиться статьей в социальных сетях: