>

В Одесі є тепер кому ловити та саджати корупціонерів

третє територіальне відділення Національного антикорупційного бюро України

Сьогодні в Одесі відкрили третє територіальне відділення Національного антикорупційного бюро України. Відділення почне свою роботу без керівника, всі обов’язки поки що буде виконувати заступник. Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час відкриття управління в Одесі.

«Ми відчуваємо, що назріла потреба відкриття цього управління, ми маємо цілий ряд справ, що стосуються Одеського регіону. Вони зараз на стадії активного розслідування і без оперативної підтримки тут ці справи не будуть так швидко скеровані до суду. Тому ми порушили традицію і відкриваємо управління без керівника. Ми готові до плідної роботи в Одеському регіоні», — наголосив Артем Ситник.

Окремо Директор НАБУ висловив подяку очільнику Одеської ОДА Максиму Степанову за сприяння у відкритті відділення у регіоні.

«Дуже приємно, що тут присутній губернатор Одеської області. Чому? Тому що, я скажу відверто, не завжди НАБУ знаходить підтримку у влади. Іноді, навпаки, певні супротиви вчиняються для того, щоб не дати нам розвиватися. В Одеському регіоні ми з самого початку мали підтримку губернатора. І я публічно хочу подякувати за те, що достатньо швидко були вирішені логістичні і інші технічні питання», — зазначив Артем Ситник.

Одеське територіальне відділення НАБУ буде проводити слідчі дії у всіх південних областях України. Тут працюватимуть 16 детективів. Це вже третє відділення — відкриті управління у Львові та Харкові. Очільник Одеської області Максим Степанов зазначив, що готовий і надалі надавати необхідну допомогу для отримання позитивних результатів.

«Україна втомилася від корупції. Ми всі відчуваємо і знаємо, що корупція роз’їдає нашу державу зсередини. Вона гальмує інвестиції та не дає розвиватися нашій економіці. Я впевнений, що відкриття відділу НАБУ у нашому регіоні дасть швидкі результати. Це реалізація верховенства права на території області. Я маю надію, що наше суспільство подолає цю хворобу, і найближчим часом у вас вже не буде стільки роботи», — наголосив Максим Степанов.

Зокрема, голова Одеської ОДА Максим Степанов зауважив, що його завдання як керівника регіону серед іншого полягає у тому, щоб аналізувати справи, які розслідує Національне антикорупційне бюро України, і пропонувати рішення, які в майбутньому унеможливлять корупцію.

«НАБУ буде ловити, саджати, але на місце цих людей призначать нових. Треба пропонувати зміни до законодавства, спрощувати його, проводити дерегуляцію. Що стосується державних підприємств, то тут шаленими темпами потрібно провести приватизацію і таким чином зняти питання корупції на державних підприємствах», — наголосив Степанов, повідомляє прес-служба ОДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: