>

В Одесі омолоджено 186 дерев

Міськзелентрест - дерева - Одеса

Фахівці комунальних підприємств «Міськзелентрест» та «ЖКС» регулярно виконують знесення і підрізування сухих аварійних дерев, гілок, реагуючи на звернення громадян, що надійшли, у тому числі і на гарячу лінію мера 15-35, повідомляє прес-служба одеської міськради.

За період з 4 грудня 2017 року по 4 січня 2018 року КП «Міськзелентрест» та КП «ЖКС» за результатами роботи зі зверненнями громадян, підприємствами та організаціями на території міста виконані роботи зі знесення сухих та аварійних дерев і гілок.

Так, за минулий місяць в Одесі співробітниками КП «ЖКС» виконані роботи зі знесення 23-х аварійних дерев та санітарної обрізки 36-ти дерев.

У Київському районі проведено знесення 3-х дерев. У Малиновському районі проведені знесення 9-ти і санітарна обрізка 4-х дерев. У Приморському районі — знесення 11-ти і санітарна обрізка 32-х дерев. У Суворовському районі знесення і санітарна обрізка дерев не проводилися.

Крім того, фахівці КП «Міськзелентрест» виконали знесення 132-х аварійних гілок та дерев, а також провели санітарну обрізку й омолодження 186-ти дерев у різних районах Одеси, у тому числі в парках і скверах.

Виконання зазначених робіт знаходиться на контролі першого віце-мера Одеси Анатолія Орловського.

Звернутися в міські служби можна, зателефонувавши за телефонами: 15-35 або 705-55-55.

Поделиться статьей в социальных сетях: