>

В Одесі перекрито один із каналів поставки в Україну психотропів

контрабанда психотропних речовин

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури блокували в Одесі контрабанду психотропних речовин.

Оперативники спецслужби встановили, що громадянин однієї з близькосхідних країн, який тимчасово проживав в Одесі, організував переправлення наркотиків з-закордону через поштові сервіси. Для приховування походження «товару» міжнародні відправлення транзитом через різні країни ЄС спрямовувались в Україну. Посилки із психотропами забирали спільники наркоділка. Зловмисники реалізовували наркотик у роздріб на території регіону.

Правоохоронці затримали організатора наркотрафіку згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання чергового поштового «відправлення», в якому було півсотні пігулок екстазі.

Вартість вилученої партії наркотиків на «чорному ринку» становить майже двісті тисяч гривень.

Затриманому повідомлено про підозру в скоєнні злочину. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 305 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення інших осіб, причетних до функціонування наркотрафіку, повідомляє СБУ в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: