>

В Одесі платникам податків розповідали про численні зміни, внесені до Податкового кодексу України

семінар для платників податків - Одеса

В Одесі відбувся семінар для платників податків. Відкриваючи семінар, заступник начальника Головного управління ДФС в Одеській області Анатолій Бондаренко зазначив, що з 1 січня 2018 року набули чинності численні зміни, внесені до Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів.

Зміни торкнулися як юридичних, так і фізичних осіб, повідомляє ДФС в Одеській області.

Анатолій Бондаренко також нагадав, що з початку року триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році.

Під час семінару учасники розглянули зміни до Податкового кодексу України з місцевих податків, акцизного податку, податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, тощо.

Окрему увагу приділили змінам у законодавстві про збір та облік єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування.

Серед питань, які також викликають інтерес у представників бізнесу, — особливості проведення касових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій у 2018 році.

Семінар пройшов конструктивно та плідно.

Учасники заходу отримали безпосередньо від представників профільних підрозділів фіскальної служби Одеської області фахові консультації щодо особливостей сплати податків у поточному році та подання податкової звітності.

Нагадуємо, безкоштовні семінари для платників податків Одещини проводяться Головним управлінням ДФС в Одеській області щомісячно.

Поделиться статьей в социальных сетях: