>

В Одесі СБУ блокувала контрабанду підакцизних товарів до України

Співробітники Служби безпеки України блокували в Одесі контрабандне ввезення підакцизних товарів на територію нашої країни.

Оперативники спецслужби встановили, що деякі місцеві жителі налагодили незаконне переправлення алкоголю і тютюнових виробів з однієї з сусідніх країн. Зловмисники отримували продукцію через міжнародні поштові сервіси. Для тимчасового зберігання контрабандного товару ділки використовували складське приміщення одного з поштових перевізників в обласному центрі. Незаконно ввезена підакцизна продукція розповсюджувалась через місцевих підприємців у сфері роздрібної торгівлі.

Під час санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили на території «транзитного» складу понад сто тридцять тисяч пачок цигарок та майже п’ятсот пляшок алкогольних напоїв без марок акцизного збору. Вартість вилученого товару становить майже три мільйони гривень.

У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності осіб причетних до незаконних дій.

Заходи з блокування протиправної діяльності проводились спільно з прокуратурою та Державною фіскальною службою, повідомляє СБУ в Одесьій області.

Поделиться статьей в социальных сетях: