>

В Одесі тепер працює представництво Консультативної місії ЄС в Україні

відкриття регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу

В Одесі відкрили регіональне представництво Консультативної місії Європейського союзу в Україні (КМЄС). У ньому працюватимуть близько 20 представників місії, у тому числі, міжнародні експерти. Про це стало відомо під час церемонії відкриття регіонального представництва КМЄС в Одесі.

відкриття регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу - 1

«Сьогодні в Одесі відкрився офіс Консультативної місії ЄС (КМЄС). Це допоможе зміцнити довготривалі зв’язки організації з регіоном. Хочу підкреслити, Одеська обласна державна адміністрація відкрита до подальшої співпраці. Будемо долучатися до всіх нових ініціатив», — повідомив у соціальній мережі Facebook голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

відкриття регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу - 2

У свою чергу, командувач цивільними операціями місій спільної політики безпеки та оборони ЄС Кеннет Дін під час церемонії відкриття представництва КМЄС зазначив, що системна реформа у правоохоронній та судовій сферах, яку започатковано на центральному рівні, має транслюватися на місцях у повній мірі. Одеса стала третім містом в Україні, у якому відкрито регіональний підрозділ КМЄС. Перші два розташовані у Харкові та Львові, а центральний офіс знаходиться в Києві.

«Ми плідно поспілкувалися із губернатором Одеської області Максимом Степановим, оскільки Одеський регіон у комерційному, торгівельному, економічному аспектах є дуже важливим для України. Представництво зосередить свої зусилля на допомозі колегам у секторі правосуддя та правоохоронних органів. Аби громадськість мала доступ до правосуддя. Аби люди мали довіру до цих інституцій, незалежно від їх релігійних поглядів, культурних або інших аспектів. Оскільки закон має застосовуватись однаково для всіх», — підкреслив командувач цивільними операціями місій спільної політики безпеки та оборони ЄС Кеннет Дін.

відкриття регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу - 3

Зазначимо, роботу представництва орієнтовано на реформування сектору цивільної безпеки у регіоні. Зокрема, КМЄС надає стратегічні консультації правоохоронним органам. Серед важливих завдань – налагодження діалогу між громадськістю та правоохоронними і судовими органами. КМЄС співпрацює з Нацполіцією, Держприкордонслужбою, судами, органами прокуратури та Службою безпеки України. З початку 2016 року місія провела в Одесі понад 20 тренінгів щодо взаємодії поліції та громади, забезпечення громадського порядку, управління кадрами, належного врядування, гендерних питань та прав людини.

відкриття регіонального представництва Консультативної місії Європейського союзу - 4

Поделиться статьей в социальных сетях: