>

В Одесі у лікарні №10 з’явиться кардіологія

6 грудня 2018 року мер Одеси Геннадій Труханов провів робочу нараду з питання капітального ремонту приміщень першого поверху міської клінічної лікарні №10, де планується організувати роботу кардіологічного відділення. Також планується продовжити роботи з підвищення енергоефективності будівель медичного закладу.
 
Одеська лікарня №10 увійшла в число об’єктів охорони здоров’я, які реалізуються в рамках проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери та реконструкції систем вуличного освітлення м. Одеси». Проект реалізується Одеською міською радою спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО і Фондом Східно-Європейського партнерства Е5Р.
 
У лікарні замінені 4358 ламп на енергоефективні на загальну суму 866 800 гривень, що дає економію в 350 тис. КВт на рік. При нинішньому тарифі в 2,63 гривні / кВт (непромислове підприємство, з урахуванням ПДВ) це дозволить окупити витрати трохи більше ніж за рік.
 
В ході наради було відзначено, що термомодернізація будівлі дозволить значно зменшити споживання теплової енергії і знизити платежі за опалення будівель лікарні.
 
Міський голова підкреслив, що лікарня №10 користується авторитетом у пацієнтів завдяки кваліфікованим фахівцям і персоналу. Впродовж трьох років у медустанові ведеться робота зі створення умов для підвищення якості надання послуг населенню. В першу чергу була проведена реконструкція всіх зовнішніх комунікацій, упорядкована територія лікарні, проведена заміна вікон на металопластикові.
 
«Кардіологічна патологія займає перше місце в Україні в цілому і в Одесі зокрема. Щоб повністю замкнути цикл, в лікарні №10 буде створено кардіологічне відділення, де пацієнти зможуть перебувати під наглядом професіоналів до і після хірургічного втручання», — розповів Геннадій Труханов.
 
Поделиться статьей в социальных сетях: