>

В Одесі урочисто зустріли перший регулярний рейс за маршрутом Анкара — Одеса турецької авіакомпанії «Pegasus Airlines»

регулярний рейс Анкара - Одеса

В Міжнародному аеропорту «Одеса» 14 липня відбулася урочиста зустріч першого регулярного рейсу за маршрутом Анкара — Одеса турецької авіакомпанії «Pegasus Airlines».

«Одеса вже понад 20 років має пряме повітряне сполучення з Турецькою Республікою. І ми раді, що до прямих рейсів за традиційними напрямками сьогодні додалося повітряне сполучення зі столицею Турецької Республіки — містом Анкара. Від щирого серця вітаємо нашого партнера — турецьку авіакомпанію «Pegasus Airlines». Ми раді, що наша співпраця вийшла на якісно новий рівень», — сказав директор ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» Віталій Портянко на спільній прес-конференції, присвяченій цій події.

У прес-конференції також взяли участь Віце — консул Генерального консульства Турецької Республіки в м. Одеса Пан Мутлу Гюрелі та представник авіакомпанії «Pegasus Airlines» — Олександр Яковенко.

Як повідомлялося раніше, відтепер рейси виконуватимуться чотири рази на тиждень: щопонеділка, середи, п’ятниці та суботи. Виліт з Міжнародного аеропорту міста Анкари «Есенбога» — о 01.10, з Міжнародного аеропорту «Одеса» — о 03.35 за місцевим часом. Польотний час становить 1 годину 25 хвилин. Рейси виконуються на повітряних судах Boeing 737-800.

У Міжнародному аеропорту міста Анкари «Есенбога» рейси авіакомпанії «Pegasus Airlines» з Одеси стикуються з усіма напрямками маршрутної мережі «Pegasus Airlines», до яких відносяться такі популярні у одеситів напрямки, як Адана, Анталія, Бодрум, Ван, Діярбакир, Ізмір, Стамбул та інші.

Поделиться статьей в социальных сетях: