>

В Одесі в рамках відзначення 500-річчя Реформації відбудеться фестиваль органної музики «Odessa Music Fest»

фестиваль «Odessa Music Fest»

Фестиваль «Odessa Music Fest»

27-29 жовтня 2017 року за підтримки управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації в Одеській обласній філармонії пройде фестиваль «Odessa Music Fest».

26 жовтня о 12.00 у Малій залі Одеської обласної філармонії пройде прес-конференція, присвячена проведенню Фестивалю.

Міжнародний фестиваль органної музики – головна музична подія жовтня 2017 року. Музиканти з Японії, Нідерландів, Італії та України ознайомлять слухачів з сучасним звучанням органу у різних варіантах – від класики до джазу; у супроводі вокалу та інших музичних інструментів.

 На відкритті фестивалю, слухачів чекає чудовий органний концерт голландського органіста зі світовим ім’ям Жан-Пьєра Стайверса, у чотири руки з дружиною Хіроко Інауе, у супроводі камерного оркестру Одеської філармонії під керівництвом Ігоря Шаврука, Також раді представити публіці відомого італійського музиканта Сальваторе Пронесті, разом з одеськими співачками Оленою Ріхтер та Оленою Вишневською, за участю Валерія Козакова та Олександри Дідик (струнні). Третій концерт фестивалю порадує публіку незвичайним джазовим звучання органу. У ньому візьмуть участь Олена Удрас, Олексій Петухов, Ганна Степанова та Аліна Ворох.

Програма Фестивалю:

27 жовтня. Відкриття – концерт голландського органіста Жан-Пьєра Стайверса та японської органістки Хіроко Інауе у супроводі камерного оркестру Одеської філармонії під керівництвом Ігоря Шаврука. У програмі твори Й.С. Баха та сучасних європейських композиторів.

28 жовтня. Концерт італійського музиканта Сальваторе Пронесті, беруть участь Олена Ріхтер (сопрано, Україна), Олена Вишневська (мецо-сопрано, Україна), Валерій Казаков (віолончель, Україна) та Олександра Дідик (віолончель, Україна). У програмі імпровізація на італійську музику від бароко до сучасної.

29 жовтня. Сучасне звучання органу. Виконує: Олена Удрас (орган, Україна), Олексій Петухов (фортепіано, Україна), Ганна Степанова (саксофон, Україна) та Аліна Ворох (сопрано, Україна). У програмі, перекладення відомих сучасних творів у джазовій манері.

Поделиться статьей в социальных сетях: