>

В Одесі відбудеться батл голубців

батл голубців - Одеса

На гастрономічну битву трьох культур: української, болгарської та молдовської — так званий, батл голубців — запрошують одеситів та мешканців Одеської області. Очікується, що представники районів приготують понад 2 тисячі голубців. Про це повідомили в управлінні культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, повідомляє прес-служба ОДА.

«Участь у батлі візьмуть представники трьох районів Одеської області: Кодимського, Арцизького та Ізмаїльського. Вони представлятимуть українську, молдовську та болгарську культури та будуть вдягнені в національні костюми. Готуватимуть страву у великому казані. Гості скуштують різні голубці та визначать переможця своєю фінансовою підтримкою», — розповіла директор управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської облдержадміністрації Олена Олійник.

Українські голубці готуватимуть учасниці колективу “Витоки” із села Загнітків Кодимського району, болгарські — сарми, готуватимуть господині з села Виноградівка Арцизького району, учасниці колективу “Гердан”, а болгарські голубці — сармале готуватимуть учасниці колективу “Церкуца” села Нова Покровка Ізмаїльського району.

Нагадаємо, ярмарок «Скарби Одещини» відбудеться на честь 86-річниці від дня народження Одеської області. Окрім батлу голубців, відвідувачів дивуватимуть справжнім болгарським весіллям, показом українських національних костюмів, майстер-класами з карбування монет та гончарства, а також конкурсами та розвагами для дітей.

Початок заходу 3 березня о 10:00 за адресою: проспект Шевченка, 4.

Поделиться статьей в социальных сетях: