>

В Одесі відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлина біля моря»

Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлина біля моря» - Одеса

24 червня в Одесі стартує Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлина біля моря».

Захід відбудеться за адресою: концертна зала санаторію «Одеса» (проспект Шевченка, 33), початок 10.00.

У програмі: хореографія, театри мод, вокал, театральні мініатюри, цирк, модельні агенції, інструментальне виконавство, художнє читання та інше.

Головна мета фестивалю: виявлення і підтримка талановитих дітей та молоді.

Післяфестивальна піар і промоушн підтримка: запрошення на щотижневі телепрограми (щосереди у ранковій телепрограмі) і радіопрограми (щосуботи і щонеділі з 12-20 до 13-00), участь у проекті «Найкращий хореографічний колектив України», гала концерти, зйомки кліпів, фільмів, організація сольних концертів і «солянок», тощо).

НАГОРОДИ ФЕСТИВАЛЮ:

  • Диплом «Супер Гран-Прі» + Кубок «Супер Гран-Прі» + запрошення на безкоштовну участь у престижних літніх Міжнародних фіналах на березі моря.
  • Диплом «Гран-Прі» + Кубок «Гран-Прі» + запрошення на участь у наступних фестивалях інших міст України (на один номер);
  • Диплом І-го ступеню і Кубок;
  • Диплом ІІ-го ступеню і Кубок;
  • Диплом ІІІ-го ступеню і Кубок.

Всі керівники колективів та окремих виконавців будуть нагороджені Дипломами-Подяками за вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

Кращі виконавці отримують запрошення у участь у фінальних гала-концертах престижних проектів «ЗОЛОТИЙ ГОЛОС УКРАЇНИ», «НАЙКРАЩИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ УКРАЇНИ», «НАЙЯСКРАВІШІ ТАЛАНТИ УКРАЇНИ».

ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ та НОМІНАЦІ — всі!!!!

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ:

050 55 846 25 — Тетяна
tet_1@ukr.net

Поделиться статьей в социальных сетях: