>

В Одесі відбувся молебень за звільнення військовополонених українських моряків

Сьогодні, на причалі Практичної гавані військово-морської бази «Південь», відразу після урочистого підняття прапорів на кораблях та катерах національного флоту, відбувся Молебень за звільнення полонених військових моряків і бранців Кремля.

 
Захід було організовано керуючим Одесько-Балтської Єпархії єпископом Одеським і Балтським Павлом за підтримки командування Військово-Морських Сил ЗС України та керівництва Міністерства України з питань тимчасово окупованих територій.
Як повідомив заступник командувача ВМС з морально-психологічної забезпечення капітан 1 рангу Андрій Урсол, цього дня минуло рівно 4 місяці з того часу, як російські кораблі обстріляли та підступно захопили у полон екіпажі загону українських малих артилерійських броньованих катерів.


— Ми, духовенство, разом з особовим складом Військово-Морських Сил зі словами щирої молитви звернулися до Господа з проханням якнайшвидшого звільнення наших хлопців з полону. Також ми помолилися за їхні родини, адже зараз їм як ніколи потрібна моральна підтримка з боку всього українського народу, — наголосив військово-морський капелан української греко-католицької церкви отець Олександр Смеречинський.


Слід зазначити, що напередодні в недільній школі Кафедрального собору Різдва Христового відбулась Божественна Літургія, після якої було проведено зустріч голови Синодального Управління військового духовенства — митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, голови Православної місії з захисту прав людини та ув’язнених осіб — архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента та єпископа Одеського і Балтського Павла з родинами військовополонених моряків. 


Нагадаємо, що головні напрямки спільної роботи Церкви та Держави залишаються незмінними — це продовження на світовому рівні політичного тиску на Росію, як на країну — агресора, організація кваліфікованого юридичного захисту та належного консульського супроводження з боку України наших військових під час перебування їх у полоні.

Інформаційна редакція Інформагентства Міноборони (м. Одеса)

Поделиться статьей в социальных сетях: