>

В Одесі закладено меморіальний камінь на честь героїв АТО

меморіальний камінь на честь героїв АТО

14 жовтня о 12.00 в парку біля адміністративної будівлі №1 Одеської обласної ради, за адресою: проспект Шевченка, 4, відбулося закладання меморіального каменю на місці майбутнього меморіалу воїнам, які загинули захищаючи Україну.

Свого часу, коли голова одеської поліцейської комісії, голова одеського офісу МДО «Депутатський контроль» Олександр Остапенко був депутатом Одеської міської ради, підготував проект цього рішення. Він же був одним із тих, хто запропонував саме це місце, на якому було закладено меморіальний камінь. Саме тут за участю влади, меценатів, усіх небайдужих буде споруджено меморіал. Це буде місце вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО на сході нашої країни, усіх тих, хто поклав своє життя за свободу та незалежність України.

В урочистій церемонії взяли участь представники влади міста Одеси та Одеської області, ветерани АТО, громадськість, волонтери.

Однією з тих, хто безпосередньо відкривав знаковий камінь, була Анжела Сирбу – мати загиблого двадцятирічного прикордонника Дмитра Сирбу. Анжела Василівна – герой нашої публікації «Мамино солнце», яка вийшла в світ в черговому номері газети «Народна думка» №15 від 20 вересня 2016 р.

Слава Україні – ГЕРОЯМ слава!

Поделиться статьей в социальных сетях: